sowie

Bądź Na Czasie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2011-05-31 14:45

Ostatni komentarz: Z okazji Dnia Dziecka polecam kreatywne gry planszowe. W sklepie www.planszosfera.pl z tej okazji przygotowane zostały promocje na ciekawe tytuły. Szczególnie polecam gry: "Pluszaki Rozrabiaki", "Jungle Speed", "Talisman:Magia i Miecz", czy też rewelacyją układankę logiczną "Troja".
dodany: 2013.05.09 10:09:32
przez: planszosfera.pl
czytaj więcej
Data newsa: 2011-07-01 12:47

Ostatni komentarz: najlepsza eurofala [kolorowa]
dodany: 2013.03.10 11:28:26
przez: pokrycia
czytaj więcej
Data newsa: 2012-03-13 11:59

Ostatni komentarz: Autorka lub autor tej zabawy pisząc, że Święto Kobiet to typowe święto komunistyczne to typowy nieuk nieznający histori.
dodany: 2012.06.03 11:03:48
przez: orzeł
czytaj więcej
Data newsa: 2011-10-03 09:58

Ostatni komentarz: Polecam dobry blog poświęcony tematyce rynku pracy niepełnosprawnych, znajdziesz tam wiele artykułów opisujących ułatwienia i trudności na jakie możemy napotkać w pracy lub w trakcie jej szukania. Polecam
http://www.krzysztofpaterka.blox.pl
dodany: 2012.03.19 13:17:15
przez: panterka
czytaj więcej
Data newsa: 2011-08-29 12:51

Ostatni komentarz: tylko kominek tradycyjny!!1
dodany: 2011.11.15 11:14:50
przez: stary
czytaj więcej
Data newsa: 2011-05-06 08:51

Ostatni komentarz: Zapraszam do komentowania, wyjdźmy z marazmu ;]
dodany: 2011.05.10 08:53:37
przez: Opera
czytaj więcej
POLECAMY
Zasady prawidłowego odżywiania
2012-02-23 11:19

Zasady prawidłowego odżywiania – poleca Piotr Wojciukiewicz specjalista ds. dietetyki i zdrowego stylu życia Witamin Shop
1. Pięć posiłków dziennie – zalecane. Zaleca się jeść co najmniej 3 posiłki dziennie, ale najlepszym rozwiązaniem są 4-5 posiłków dziennie. Taka ilość posiłków gwarantuje nam wzrost tempa metabolizmu. Trzeba też zaznaczyć, że nie wolno najadać się do syta, lecz tylko zaspokajać uczucie głodu. Organizm prawidłowo funkcjonuje jeśli otrzymuje regularne średnio-energetyczne posiłki. Należy więc zmniejszyć ilość spożywanego pokarmu i rozłożyć 3 duże posiłki na 4-5 małych.
2. Jedz dużo surowych warzyw i owoców.
Dieta bogata w produkty nieprzetworzone. Surowe warzywa i owoce są najlepszym źródłem dostarczania do organizmu niezbędnych witamin, minerałów, błonnika oraz takich substancji jak: bioflawonoidy, antyoksydanty, węglowodany oraz inne substancje witamino podobne. Posiłki, które są surowe i nie ulegają przetworzeniu poprzez gotowanie, smażenie, pieczenie, zawierają pełnowartościowe składniki odżywcze. Wartość kaloryczna surowych posiłków jest znacznie niższa od innych produktów.
3. Suplementy diety.
Suplementy diety wbrew pozorom zażywa za żywa kategorycznie więcej ludzi niż nam się wydaje. Wyszczególniamy suplementy diety, które posiadają za zadanie poprawę naszej siły, mojej masy i wytrzymałości, ale również wyszczególniamy preparaty, które poprawiają wygląd paznokci bądź wzmacniają włosy. Suplementacja jest tak bardzo popularna, że dosłownie nie zdążyliśmy zauważyć jak bardzo zadomowiła się ona w naszym normalnym życiu. W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym pospiechu i stresie. Dlatego tez niewielu z nas zwraca uwagę na to co je i jak wygląda jego dieta. Bardzo często jemy byle co i byle gdzie. W związku z tym w naszej diecie często brakuje wielu witamin i mikroelementów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Dlatego też aby uzupełnić te braki należy zażywać różnego rodzaju suplementy diety, które pomagają naszemu organizmowi zachować właściwą równowagę. Obecnie w środkach masowego przekazu są reklamowane suplementy diety, których charakteryzują się naprawdę szerokim działaniem. I tak. Istnieją suplementy diety, których zadaniem jest wspomaganie organizmu w procesie odchudzania lub nabierania masy oraz takie, które uzupełniają braki witamin i mikroelementów, które pomagają zachować zdrowie i ładny wygląd i witalność. Preparaty te możemy przyjmować w naprawdę różnej formie, począwszy od ziołowej herbatki, a skończywszy na tabletkach lub w płynie. Należy jednak pamiętać, że suplementy diety nie zastąpią nam dobrze zbilansowanej diety i ich stosowanie jest jedynie jej uzupełnieniem!
 
Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: