sowie

Relaks

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2012-03-13 11:59

Ostatni komentarz: Autorka lub autor tej zabawy pisząc, że Święto Kobiet to typowe święto komunistyczne to typowy nieuk nieznający histori.
dodany: 2012.06.03 11:03:48
przez: orzeł
czytaj więcej
Data newsa: 2011-05-06 08:51

Ostatni komentarz: Zapraszam do komentowania, wyjdźmy z marazmu ;]
dodany: 2011.05.10 08:53:37
przez: Opera
czytaj więcej
POLECAMY
2014-08-26 10:20

Sierpień prawdziwym maratonem żywnościowym w powiecie wałbrzyskim. Zaczęło się od festiwalu Gulaszu w Walimiu. W ubiegłym tygodniu królował ser podczas festiwalu w Dziećmorowicach. W tym roku na jedno z największych, kulinarnych wydarzeń w regionie przyjechali m.in. Kazimierz Plocke, wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz wicewojewoda Ewa Mańkowska.

czytaj więcej... (kliknij)

2014-08-11 11:26

W zagonionym i rozpędzonym świecie tak mało czasu poświęcamy na tak ważne sprawy jak relaks i odpoczynek. Tracimy kontakt z ludźmi, nie mamy przyjaciół, bo nie ma dla nich czasu. Pracujemy wszyscy ciężko, czy to fizycznie czy umysłowo, by uzyskać przywileje posiadania. Człowiek to istota, która ma dużo a chce jeszcze więcej. Zapominamy o najważniejszych rzeczach w życiu, o naszym zdrowiu. Organizm narażony ciągle na stres, po jakimś czasie musi odmówić posłuszeństwa, jak często używana w niewłaściwy sposób maszyna.

czytaj więcej... (kliknij)

2014-08-11 11:26

Wciąż szukamy pięknych miejsc na ziemi podróżując po świecie. Zwiedzamy kontynenty, oglądamy wschody i zachody słońca coraz to nad innym morzem. Podziwiamy egzotyczne kwiaty, wchodzimy na góry i wulkany, szukając estetycznych wrażeń. Są na kuli ziemskiej miejsca piękne, pełne kwiatów o kolorach tęczy. Tropikalne dżungle kryją niesamowite ptaki, motyle, ale też jadowite owady i gady. Są miejsca gdzie turyści przyjeżdżają masowo, bo lubią sztucznie hodowane palmy i baseny z błękitną wodą. Dla niektórych ludzi z północy są to może ciekawe zajęcia, ale większość Polaków, którzy wiele już widzieli najpiękniejsze zakątki i przyroda znajduje się tuż za progiem naszych domów.

czytaj więcej... (kliknij)

2014-08-11 10:35

Niemal 330 dzieci poszło do pracy by nauczyć się odpowiedzialności i oszczędności. Każde z nich poprzez agencję pracy znalazło pracę w takich zawodach jak: dziennikarz, policjant, strażak, górnik czy fotograf. Najmłodsi wybrali nawet swojego prezydenta. Tak właśnie wygląda Miasto Dzieci w Świdnicy. Klucze do bram Miasta przekazał Wojcieh Murdzek.

czytaj więcej... (kliknij)

2014-08-11 10:26

W swojej kolekcji ma blisko 700 dzwonków z 60 krajów świata. - Najmniejszy może mieć jakieś 3 milimetry wysokości, ale ledwo się telepie. Natomiast największy waży 1,65 kilograma – opowiada Marian Łysakowski, mieszkaniec Zielonej Góry, który wypoczywa w Uzdrowisku Szczawno – Jedlina.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-12-18 09:40


Ponad 2 tysiące podpisów zebrali już właściciele placówek handlu detalicznego, zakładów (punktów) gastronomicznych i usługowych na terenie miasta Wałbrzycha przeciwko decyzji rady miejskiej, która zabrania prowadzenia im działalności w godzinach 23.00 a 6.00. Od Nowego Roku w nocy działać będą mogły tylko apteki, stacje paliw, hotele, motele i pensjonaty. Zdaniem wielu przedsiębiorców podjęta przez radnych decyzja spowoduje zmniejszenie dochodów. Część z nich sugeruje, że może doprowadzić nawet do bankructwa. Dlatego rozpoczęli zbieranie podpisów przeciwko podjętej uchwale. Nie potrafią zrozumieć powodów, dla których radni zagłosowali za przyjęciem tej propozycji. 

czytaj więcej... (kliknij)

2012-11-23 11:56


Prezydent Roman Szełemej podpisał akt notarialny w sprawie nabycia wałbrzyskiej palmiarni. Obiekt zostanie połączony z kompleksem turystycznym Zamek Książ. Teraz najważniejsze jest przygotowanie palmiarni do zbliżającej się zimy. Z dniem przejęcia Palmiarni ruszyły przygotowania do zbliżającej się zimy oraz prace nad operacyjnym połączeniem oferty turystycznej obu atrakcji turystycznych oraz prace nad wdrożeniem wspólnego biletu do Zamku Książ i Palmiarni.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-11-15 12:33


Prawie 70 tysięcy złotych kosztowała budowa placu zabaw w Mokrzeszowie oraz boiska sportowego w Stachowicach. Inwestycja powstała w ramach programu Odnowa Dolnośląskiej Wsi. W gminie jest już 28 podobnych obiektów. W ramach projektu została zamontowana mała infrastruktura, między innymi: zestawy zabawowe, drabinki, bujaki, huśtawki, zjeżdżalnie i kolorowe karuzele. Łączny koszt inwestycji wyniósł niemal siedemdziesiąt tysięcy złotych, z czego pomocy finansowej w wysokości pięćdziesięciu procent wartości kosztorysowej zadania udzieliło województwo. Nowe place zabaw to możliwość zabawy wśród rówieśników, na świeżym powietrzu i w przyjaznym otoczeniu i doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie i z przyjaciółmi.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-11-15 12:26


16 koncertów podczas 17 –dniowej wycieczki, spotkania z ambasadorami i urzędnikami na najwyższym szczeblu, ponad 7 tysięcy kilometrów przejechanych po jednym z największych krajów na świecie - tak wyglądał wyjazd Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych do Chińskiej Republiki Ludowej. Artyści promowali tam polską tradycję, a także poznawali orientalną kulturę Azji. - Wszędzie tam gdzie jesteśmy próbujemy promować Polskę oraz nasze miasto. Wzorowym wykonywaniem swojego programu, tańcem., śpiewem i strojami, zachęcamy do odwiedzenia naszych włości – podkreśla Arkadiusz Simm, dyrektor grupy artystów.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-08-29 15:38


IDEA

Przystanek Woodstock to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Pierwszy festiwal odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim.

czytaj więcej... (kliknij)

ARCHIWUM