sowie

Dom

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2011-05-31 14:45

Ostatni komentarz: Z okazji Dnia Dziecka polecam kreatywne gry planszowe. W sklepie www.planszosfera.pl z tej okazji przygotowane zostały promocje na ciekawe tytuły. Szczególnie polecam gry: "Pluszaki Rozrabiaki", "Jungle Speed", "Talisman:Magia i Miecz", czy też rewelacyją układankę logiczną "Troja".
dodany: 2013.05.09 10:09:32
przez: planszosfera.pl
czytaj więcej
Data newsa: 2011-07-01 12:47

Ostatni komentarz: najlepsza eurofala [kolorowa]
dodany: 2013.03.10 11:28:26
przez: pokrycia
czytaj więcej
Data newsa: 2011-08-29 12:51

Ostatni komentarz: tylko kominek tradycyjny!!1
dodany: 2011.11.15 11:14:50
przez: stary
czytaj więcej
POLECAMY
2018-04-12 11:55

Za pośrednictwem Internetu załatwiamy dziś bardzo wiele spraw - zarówno zawodowych, jak i prywatnych.
Jako użytkownicy sieci jesteśmy narażeni na szereg niebezpieczeństw związanych z naszymi danymi oraz istotnymi informacjami przechowywanymi na naszych urządzaniach.

Poniżej kilka podstawowych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w sieci. Naprawdę warto ich przestrzegać!
Projekt dofinansowany z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

czytaj więcej... (kliknij)

2014-08-11 11:25

Nasze miasto położone jest w zielonej dolinie, pośród wzgórz i lasów, a mimo to wciąż mi mało zieleni i kwiatów. Zwłaszcza na balkonach domów. Oczywiście, jest wiele pięknych, kwiecistych balkonów i parapetów w mieście, ale są też blokowiska, gdzie nieliczni mieszkańcy sadzą w skrzynkach kwiaty. Czy to wynika z ubóstwa czy raczej z braku poczucia piękna?

czytaj więcej... (kliknij)

2014-08-11 11:01

Już 1000 świdnickich rodzin skorzysta z ulg jakie daje Świdnicka Karta Dużej Rodziny. Przy korzystaniu z całej oferty, rodzina może zaoszczędzić nawet niemal 3 tysiące złotych rocznie. Teraz również ulg można szukać poza miastem dzięki Krajowej Karcie Dużej Rodziny.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-10-09 11:29


Helen Doron Early English to międzynarodowa sieć szkół językowych obecna w ponad 30 krajach świata. Nauczanie w Centrach HDEE oparte jest na naturalnej metodzie nauki opracowanej przez brytyjską lingwistkę – Helen Doron. Bazuje na 10 następujących po sobie kursach, przeznaczonych dla dzieci od 3. miesiąca życia do 14 lat. Program umożliwia kontakt z językiem angielskim 14 razy w tygodniu oraz udział w ogólnorozwojowych zajęciach w małej grupie rówieśniczej. Uczniowie poznają od 250 do 1700 słów rocznie. Mamo, dlaczego drzewa nie rosną do góry nogami? to pytanie z pewnością przeraża niejednego rodzica, a tymczasem powinien się z niego cieszyć. Jeśli maluch, jest w stanie wyobrazić sobie absurdalne sytuacje, to świadczy to o jego wysokim stopniu kreatywności.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-01-25 12:26

Zamiast dwumiesięcznego systemu rozliczeń, półroczny, płatny w każdym miesiącu – to nowy sposób uiszczania opłat za pobór energii elektrycznej jaki zaproponowała spółka Tauron. Tańszy i bardziej korzystny dla klientów indywidualnych system, obejmie około 300 tysięcy osób z regionu wałbrzyskiego.

czytaj więcej... (kliknij)

2011-08-29 12:51

OKOmin. To profesjonalna i prężnie rozwijająca się na lokalnym rynku firma. - Jakość, bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów to dla nas najwyższe priorytety - mówi właściciel firmy Łukasz Oko

- Co to jest biokominek?
- Różnica między biokominkiem, a kominkiem tradycyjnym, który zapewne wszyscy znają, polega przede wszystkim na tym, że nie pali się w nim drewnem czy węglem, lecz biopaliwem - alkoholem pochodzenia roślinnego. Posiadane w naszej ofercie biopaliwo posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny, w związku z czym jest całkowicie bezpieczne. Dzięki temu, że podczas spalania biopaliwa nie powstają żadne szkodliwe dla człowieka substancje nie wymaga on zastosowania przewodów kominowych.

czytaj więcej... (kliknij)

2011-08-17 16:14

Kolor pomarańczowy kojarzy nam się z radością i beztroską letniego wypoczynku, nie rezygnujmy zatem z zastosowania jego odcieni w naszych wnętrzach, zwłaszcza jesienną i zimową porą.
Pomarańcz nie tylko ogrzeje i ożywi nasze mieszkanie, ale także poprawi nastrój i doda energii domownikom. A stanie się to za sprawą zarówno delikatnych dodatków, jak i zastosowania go na ścianach jako motywu przewodniego aranżacji.
Kolor pomarańczowy ma wiele odcieni, a więc każdy z nas na pewno wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Czy będzie to zawsze modna ciepła pomarańcza, cegła czy odcienie rudego - zależy tylko od naszych upodobań.

czytaj więcej... (kliknij)

2011-07-15 08:51

Sugerując się tytułem niniejszego artykułu można by pomyśleć, że nie będzie nas interesować jego tematyka, bo i tak nie zakupimy w wymienionym kraju żadnych nieruchomości. Wydaje się nam bowiem, że nie mamy do tego prawa.

Warto jednak wiedzieć, iż włoskie prawo umożliwia cudzoziemcom nabywanie nieruchomości na terenie Włoch, a sama procedura kupna nie jest zbyt skomplikowana.

czytaj więcej... (kliknij)

2011-07-13 08:47

Programową naukę pływania powinno zacząć się już z pięciolatkiem. Ale zabawę na basenie warto rozpocząć już z niemowlakami, które uwielbiają pluskanie się w wodzie.
Zabawa w wodzie to jedna z najzdrowszych form aktywności fizycznej dla dzieci i dorosłych. Przyspiesza rozwój psychoruchowy, doskonali koordynację, wspomaga rozbudowę układu mięśniowego i stymuluje rozwój intelektualny dziecka. Jednocześnie daje możliwość wspólnego spędzania czasu i niesie wiele radości zarówno maluszkom jak i rodzicom. Naukę pływania dziecko może wykonywać samo, jeśli ma pływaki, deski pływające, naramienniki lub kamizelkę. Zasada jest jedna: trzeba być cały czas przy dziecku podczas jego nauki pływania. Nie zmuszajmy je jednak to tego jeśli same nie chcą. Inaczej skutek będzie odwrotny.

czytaj więcej... (kliknij)

2011-07-01 12:47

Każdy dach ma swoją specyfikę. Czym go pokryć dachówką, blachą czy papą? Odpowiedzi szukaliśmy u specjalisty w tej branży Jakuba Ruchała z firmy Dach - Majster.

- Czym najlepiej pokryć dach: dachówką, blachą?
- Każdy dach ma swoją specyfikę. Jedną z najlepszych metod pokrycia dachu jest dachówka ceramiczna lub betonowa. Nie zawsze jednak mogą być one stosowane ze względu na kąt nachylenia dachu. Alternatywnym sposobem pokrycia dachu może być również blacho dachówka lub papa, ale z pewnością nie jest ona tak długowieczna. Pokrycia z blach cenione są ze względu na korzystną cenę i niewielki ciężar. Różnice w cenach wynikają z rodzaju i grubości blachy, kształtu pojedynczych elementów oraz zastosowanych zabezpieczeń powierzchni. Najdroższe, ale też i najtrwalsze, są blachy miedziane, a najtańsze - stalowe. Na pokrycia stosowane są także blachy aluminiowe, cynkowe oraz cynkowo-tytanowe.

czytaj więcej... (kliknij)

ARCHIWUM