sowie

Bądź Na Czasie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2011-05-31 14:45

Ostatni komentarz: Z okazji Dnia Dziecka polecam kreatywne gry planszowe. W sklepie www.planszosfera.pl z tej okazji przygotowane zostały promocje na ciekawe tytuły. Szczególnie polecam gry: "Pluszaki Rozrabiaki", "Jungle Speed", "Talisman:Magia i Miecz", czy też rewelacyją układankę logiczną "Troja".
dodany: 2013.05.09 10:09:32
przez: planszosfera.pl
czytaj więcej
Data newsa: 2011-07-01 12:47

Ostatni komentarz: najlepsza eurofala [kolorowa]
dodany: 2013.03.10 11:28:26
przez: pokrycia
czytaj więcej
Data newsa: 2012-03-13 11:59

Ostatni komentarz: Autorka lub autor tej zabawy pisząc, że Święto Kobiet to typowe święto komunistyczne to typowy nieuk nieznający histori.
dodany: 2012.06.03 11:03:48
przez: orzeł
czytaj więcej
Data newsa: 2011-10-03 09:58

Ostatni komentarz: Polecam dobry blog poświęcony tematyce rynku pracy niepełnosprawnych, znajdziesz tam wiele artykułów opisujących ułatwienia i trudności na jakie możemy napotkać w pracy lub w trakcie jej szukania. Polecam
http://www.krzysztofpaterka.blox.pl
dodany: 2012.03.19 13:17:15
przez: panterka
czytaj więcej
Data newsa: 2011-08-29 12:51

Ostatni komentarz: tylko kominek tradycyjny!!1
dodany: 2011.11.15 11:14:50
przez: stary
czytaj więcej
Data newsa: 2011-05-06 08:51

Ostatni komentarz: Zapraszam do komentowania, wyjdźmy z marazmu ;]
dodany: 2011.05.10 08:53:37
przez: Opera
czytaj więcej
POLECAMY
Ekologiczne zachowania oraz praktyki w pracy i w domu
2011-07-25 15:50

Zużywasz Mniej, Zyskujesz Więcej - to hasło przewodnie Zielonego Miesiąca w fabryce Toyoty w Wałbrzychu, corocznej kampanii mającej na celu promowanie ekologicznych zachowań i praktyk w pracy i w domu wśród pracowników fabryki. Zielony Miesiąc organizowany jest w Toyocie od siedmiu lat. W ramach tegorocznej edycji zorganizowany został m.in. konkurs fotograficzny o tematyce związanej z hasłem Zielonego Miesiąca, konkurs na kaizen czyli usprawnienie dotyczące ochrony środowiska. W centrum sportowo-konferencyjnym Toyoty - Taiikukan zorganizowana została specjalna ekspozycja z ekologicznymi rozwiązaniami, które można zastosować w domowej łazience takimi jak perlatory czyli rozrzedzacze wody, fotoczujniki czy inne energooszczędne urządzenia. Wszyscy pracownicy, którzy wzięli udział w ankiecie na temat zasad środowiskowych obowiązujących w zakładzie otrzymali ekologiczny upominek - specjalną klepsydrę uświadamiającą jak długość kąpieli wpływa na zużycie wody.


Działania w ramach zielonego miesiąca były również dobrą okazją do zaprezentowania pracownikom nowego 5-letniego planu środowiskowego w zakładzie. Plan ten realizowany będzie jako kontynuacja idei Zielonej Fabryki w Zielonym Mieście. „Moim marzeniem jest aby za pięć lat nasza fabryka była postrzegana jako lider działalności środowiskowej wśród wszystkich fabryk Toyoty w Europie” - stwierdza Dariusz Mikołajczak Wiceprezes Toyota Motor Manufacturing Poland. W tym roku wałbrzyska fabryka skupia swoje wysiłki na ograniczeniu zużycia energii używanej do procesu produkcyjnego m.in. dzięki powołaniu i przeszkoleniu specjalnej grupy, której zadaniem jest analiza konsumpcji energii i wprowadzenie proekologicznych rozwiązań. Działania fabryki na rzecz ochrony środowiska to również akcje skierowane do społeczności lokalnej. Przykładem jest Fundusz Toyoty powołany w lutym 2011 r. , który umożliwia organizacjom non-profit realizację ciekawych i oryginalnych projektów na terenie powiatu wałbrzyskiego.

W konkursie grantowym wybranych zostało siedem najlepszych projektów ekologicznych spośród 27 zgłoszonych, które realizowane są w okresie kwiecień-październik 2011. Z efektów ich pracy skorzysta ponad 7 tys. osób. Innym przykładem działań w tym zakresie jest projekt „Zielony Wałbrzych” , który jest odpowiedzią na tegoroczne hasło Zielonego Miesiąca. W ramach niego stworzony został portal ZielonyWałbrzych.pl, który jest narzędziem umożliwiającym przeprowadzenie praktycznego audytu gospodarstwa domowego oraz monitoring zużycia energii i wody ale jednocześnie podsuwającym proekologiczne rozwiązania do naszego domu. Jest on także forum wymiany informacji o lokalnych inicjatywach podejmowanych na rzecz środowiska naturalnego, do których każdy z nas może się dołączyć. W ramach tej akcji organizowany jest także konkurs na najbardziej ekologiczną rodzinę z powiatu wałbrzyskiego. Do wygrania jest wyjazd o wartości 5.000 zł.30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: