sowie

Bądź Na Czasie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2011-05-31 14:45

Ostatni komentarz: Z okazji Dnia Dziecka polecam kreatywne gry planszowe. W sklepie www.planszosfera.pl z tej okazji przygotowane zostały promocje na ciekawe tytuły. Szczególnie polecam gry: "Pluszaki Rozrabiaki", "Jungle Speed", "Talisman:Magia i Miecz", czy też rewelacyją układankę logiczną "Troja".
dodany: 2013.05.09 10:09:32
przez: planszosfera.pl
czytaj więcej
Data newsa: 2011-07-01 12:47

Ostatni komentarz: najlepsza eurofala [kolorowa]
dodany: 2013.03.10 11:28:26
przez: pokrycia
czytaj więcej
Data newsa: 2012-03-13 11:59

Ostatni komentarz: Autorka lub autor tej zabawy pisząc, że Święto Kobiet to typowe święto komunistyczne to typowy nieuk nieznający histori.
dodany: 2012.06.03 11:03:48
przez: orzeł
czytaj więcej
Data newsa: 2011-10-03 09:58

Ostatni komentarz: Polecam dobry blog poświęcony tematyce rynku pracy niepełnosprawnych, znajdziesz tam wiele artykułów opisujących ułatwienia i trudności na jakie możemy napotkać w pracy lub w trakcie jej szukania. Polecam
http://www.krzysztofpaterka.blox.pl
dodany: 2012.03.19 13:17:15
przez: panterka
czytaj więcej
Data newsa: 2011-08-29 12:51

Ostatni komentarz: tylko kominek tradycyjny!!1
dodany: 2011.11.15 11:14:50
przez: stary
czytaj więcej
Data newsa: 2011-05-06 08:51

Ostatni komentarz: Zapraszam do komentowania, wyjdźmy z marazmu ;]
dodany: 2011.05.10 08:53:37
przez: Opera
czytaj więcej
POLECAMY
Kryształy i Kamień rozdane!
2012-04-02 10:22

Rafał Kaczor (Sportowe Kryształy), Edyta Nawrocka (Kulturalne Kryształy), Towarzystwo Przyjaciół Lwowa (Pozarządowe Kryształy), Robert Ławski (Samorządowe Kryształy), Anna Zalewska (Polityczne Kryształy), Bel-Pol (Kryształ wśród Pracodawców), Agnieszka Gajda (Akademickie Kryształy) - oto laureaci tegorocznej edycji plebiscytu Kryształy i Kamienie. Za porażkę minionego roku uznano upadek MPK. Tegoroczna edycja najbardziej prestiżowego plebiscytu w regionie wałbrzysko-świdnickim ściągnęła tłumy gości. Sala Teatru Zdrojowego w Szczawnie - Zdroju wypełniona była po brzegi. W trzeciej edycji Kryształów i Kamieni wprowadzono dużą zmianę.


Na godzinę przed zamknięciem głosowania część oficjalnej strony plebiscytu została zasłonięta. Dlatego nikt przez 60 minut nie znał wyników. Nawet organizatorzy. W miarę upływu czasu odsłaniane były kolejne kategorie. Większość liderów utrzymała prowadzenie jakie uzyskała w ostatnim tygodniu głosowania. Niespodzianką były wyniki w wzbudzającej najwięcej emocji, kategorii porażka roku. Przez pierwszą część plebiscytu prowadził Artur Torbus,. Później Roman Szełemej. Ostatecznie Kamień powędrował do MPK. Organizatorzy zdecydowali się przesłać go na ręce syndyka za pośrednictwem kuriera. -Za nami kolejny okres, w którym udało się pokazać najciekawsze wydarzenia i osoby w naszym regionie. Cieszę się że ta impreza łączy elementy edukacyjne i promocyjne, oraz że z roku na rok Gala Finałowa staje się świętem wielu sektorów, że dzięki wsparciu mecenasów i głosujących sms-ami w plebiscycie możemy fundować najzdolniejszym swoiste stypendia na ich rozwój- mówi Arkadiusz Czocher, prezes Stowarzyszenia Forum Aktywności Lokalnej, współorganizator plebiscytu Kryształy i Kamienie. - Impreza cały czas się rozwija. Zakładaliśmy, że może być duże zainteresowanie kategorią „Akademickie Kryształy”, ale i tak zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Cieszę się również, że plebiscyt objął w tym roku również region świdnicki – mówił Artur Mazurkiewicz prezes Centrum spółka zo.o wydawcy Tygodnika 30 minut. - Chętnie włączamy się w sposób aktywny w tę imprezę. W pierwszej i drugiej edycji konkursu robiliśmy to przede wszystkim ze względu na kategorię „Sportowe Kryształy”. Tegoroczna odsłona była jeszcze ważniejsza, gdyż mieliśmy do czynienia z kryształami akademickimi. Cieszę się, że zarówno laureatka, jak i prawie wszyscy nominowani, pochodzili właśnie z naszej uczelni. To ogromnie ważne, aby w Wałbrzychu istniały inicjatywy nagradzające ważne osoby i instytucje. Miasto nie może żyć jedynie problemami.Trzeba pokazywać pozytywne działania, które wytyczają nowe drogi – podkreślał Jan Zwierko, kanclerz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, mecenas plebiscytu Kryształy i Kamienie. (red)
źródło:30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: