sowie

Bądź Na Czasie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2011-05-31 14:45

Ostatni komentarz: Z okazji Dnia Dziecka polecam kreatywne gry planszowe. W sklepie www.planszosfera.pl z tej okazji przygotowane zostały promocje na ciekawe tytuły. Szczególnie polecam gry: "Pluszaki Rozrabiaki", "Jungle Speed", "Talisman:Magia i Miecz", czy też rewelacyją układankę logiczną "Troja".
dodany: 2013.05.09 10:09:32
przez: planszosfera.pl
czytaj więcej
Data newsa: 2011-07-01 12:47

Ostatni komentarz: najlepsza eurofala [kolorowa]
dodany: 2013.03.10 11:28:26
przez: pokrycia
czytaj więcej
Data newsa: 2012-03-13 11:59

Ostatni komentarz: Autorka lub autor tej zabawy pisząc, że Święto Kobiet to typowe święto komunistyczne to typowy nieuk nieznający histori.
dodany: 2012.06.03 11:03:48
przez: orzeł
czytaj więcej
Data newsa: 2011-10-03 09:58

Ostatni komentarz: Polecam dobry blog poświęcony tematyce rynku pracy niepełnosprawnych, znajdziesz tam wiele artykułów opisujących ułatwienia i trudności na jakie możemy napotkać w pracy lub w trakcie jej szukania. Polecam
http://www.krzysztofpaterka.blox.pl
dodany: 2012.03.19 13:17:15
przez: panterka
czytaj więcej
Data newsa: 2011-08-29 12:51

Ostatni komentarz: tylko kominek tradycyjny!!1
dodany: 2011.11.15 11:14:50
przez: stary
czytaj więcej
Data newsa: 2011-05-06 08:51

Ostatni komentarz: Zapraszam do komentowania, wyjdźmy z marazmu ;]
dodany: 2011.05.10 08:53:37
przez: Opera
czytaj więcej
POLECAMY
Prawidłowe żywienia psów
2014-08-26 10:24

Każdy kto ma czworonożnego pupila w domu powinien znać podstawowe zasady prawidłowego żywienia psów. Psy jak każde inne zwierzęta potrzebują karmy zbilansowanej pod względem wszystkich składników pokarmowych. Jest to bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju zwierzęcia.


Należy pamiętać o podstawowych zasadach żywienia, ponieważ mają one kolosalne znaczenie w prawidłowym rozwoju psa w najmłodszych latach jak i w latach późniejszych. Przede wszystkim należy unikać wysiłku fizycznego bezpośrednio przed i po posiłku. Zwierzę musi mieć stały dostęp do czystej i świeżej wody. W żywieniu psów nie powinno się stosować surowego białka jaja, ponieważ jest szkodliwe. Należy unikać podawania słodyczy. Jeżeli zachodzi konieczność zmiany karmy, należy to robić stopniowo, a nie od razu. Posiłek niezjedzony w ciągu pół godziny od podania powinien zostać zwierzęciu odebrany, ponieważ jest nieświeży. W ostrych stanach chorobowych należy niezwłocznie udać się do zakładu leczniczego dla zwierząt. Absolutnie nie można zwlekać z taką decyzją. Żywiąc swojego psa trzeba pamiętać o tym, że jego układ pokarmowy i potrzeby żywieniowe różnią się od naszych. Dawanie psu do jedzenia pokarmu przeznaczonego dla ludzi nie zaspokoi potrzeb jego organizmu w wystarczającym stopniu i może wpłynąć na jego kondycję oraz sprzyjać różnym chorobom i zaburzeniom. Trudno jest skomponować prawidłowy jadłospis dla naszego pupila. Dlatego też najprostszym i najwygodniejszym w użyciu pożywieniem, jest pełnoporcjowa i odpowiednio zbilansowana karma gotowa. A co najważniejsze i o co martwi się dużo właścicieli każdego psa można nauczyć jeść suchą karmę. Mera Dog to najwyższej jakości niemieckie karmy dla psów, których nie kupisz w żadnym sklepie w Wałbrzychu. - Nasza firma powstała z wielkiej miłości do zwierząt, której priorytetem jest uświadamianie ludzie jak bardzo ważne jest zdrowe żywienie zwierząt. Troszczymy się o to, aby nasz pupil miał dietę zbilansowaną i zdrową, która w pozytywny sposób wpływa na jego kondycję, nie tylko fizyczną ale i psychiczną – mówią pracownicy.
Jeżeli masz wątpliwości, zadzwoń (tel. 732-775-591) i dowiedz się jaką karmę powinien spożywać Twój pupil. Karmy dowożone są na podany adres więc nie trzeba martwić się o dostępność. - W asortymencie posiadamy karmy dla szczeniaków, psów dorosłych, seniorów, dla psów wrażliwych w każdym okresie rozwoju, alergików, psów z predyspozycją do tycia, dla dorosłych psów małych ras, smaczki. Posiadamy również karmę dla kotów: dorosłych, przebywających w domu, pełnoporcjową karmę dla starszych kotów oraz dla kotów aktywnych. Dysponujemy również pełnoporcjową karmą dla dorosłych kotów ze skłonnością do nadwagi i otyłości, a także dla kotów wrażliwych – podkreślają specjaliści z MeraDog.
Źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: